تبدیل پایان نامه به کتاب

دانشجویانی که پایان نامه خود را برای ارائه آماده کرده اند ویا دانشجویان کارشناسی ارشد که خواهان تحصیل در مقطع دکتری هستند و یا حتی اساتید دانشگاه ها که متقضی پذیرفته شدن در هیئت علمی دانشگاه ها هستند می توانند مقالات یا پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند و آن را به چاپ برسانند، این امر نه تنها باعث می شود نتایج تحقیقات، مطالعات و تجربیات ایشان در اختیار عموم قرار بگیرد بلکه خود یک رزومه بسیار قوی و ماندگار برای ایشان خواهد بود.

تبدیل کتاب به پایان نامه هیچ شرایط یا پیش زمینه ای نداشته و شما می توانید مستقیما با یک سری تغییرات ویرایشی در فایل پایان نامه یا مقاله خود درخواست تبدیل شدن آن را به کتاب بدهید؛ و ما در انتشارات چشم ساعی تمامی مراحل اداری و دریافت مجوز های لازم را برای شما به صورت کامل انجام می دهم و حتی امتیاز اثر نیز در اختیار خود شما خواهد بود.

نوع قرارداد تبدیل پایان نامه به کتاب

قرادادی که برای تبدیل پایان نامه به کتاب در اختیار دانشجویان و اساتید (فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا و اساتید دانشگاه ها و استاد یاران) قرار داده می شود، قراداد اختصاصی انتشارات چشم ساعی می باشد، در این قرارداد شما (صاحب اثر) صرفا یک هزینه اولیه را پرداخت می کند که مربوط به خدمات امور چاپ کتاب تا دریافت مجوزهای لازم از وزرات فرهنگ و ارشاد می باشد که همگی توسط انتشارات انجام خواهد شد و شما فقط نوبت چاپ اول اثر خود را در اختیار انتشارات قرار می دهید و امتیاز و چاپ کتاب برای دفعات بعد (به هر تعداد و با هر تیراژ) در اختیار شما خواهد بود علاوه بر این خدمات ذیل نیز به شما ارائه می گردد.

مراحل و نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب
مراحل تبدیل کتاب به پایان نامه

چاپ و نشر کتاب از پایان نامه ها در بسیاری از کشورهای جهان امری مرسوم و متداول می باشد، چراکه یکی از مراکز مهم تولید دانش در هر کشوری، دانشگاههای آن می باشند و یکی از راه های بسط دانش تولید شده در دانشگاه ها در میان مردم و جامعه، کتاب است. مراحلی که برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید انجام شود و اقداماتی که برای گرفتن مجوز های چاپ و نشر پایان نامه ها باید انجام شود، به طور کلی هیچ تفاوتی با مراحل و اقدامات لازم برای مجوز چاپ و نشر کتاب ندارد.

مهمترین اقداماتی که برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید انجام داد این است که ابتدا فایل پایان نامه را که معمولا در سایز A4 می باشد را باید به یکی از سایزهای استاندارد چاپ کتاب (که معمولا وزیری یا رقعی می باشد) تبدیل کرد. تنظیم و صفحه آرایی کنید، همچنین بایستی کلمات “پایان نامه” را در همه قسمت های فایل خود به کلمه “کتاب” تبدیل کنید.

سایر مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب مانند مراحل چاپ کتاب می باشد و در صورتی که می خواهید بدانید در کل فرآیند چاپ و نشر کتاب چه اقدامات و مراحلی باید انجام شود می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید: مراحل چاپ کتاب

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب

هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن مانند هزینه چاپ کتاب بوده و هیچ تفاوتی ندارد و می توانید از بخش چاپ کتاب حالت های مختلف و شرایط و هزینه های را مطالعه کنید. همچنین قرارداد، نیز همان قرارداد چاپ کتاب می باشد.

پرداخت هزینه و مبلغ قرارداد چاپ کتاب به صورت ارزان

دانشجویان و اساتید فرهیخته گان گرامی می توانند هزینه و مبلغ قرارداد تبدیل پایان نامه خود به کتاب را بصورت خیلی ارزان و مناسب پرداخت نمایید.

سوالات متداول در خصوص تبدیل پایان نامه به کتاب

برخی از افراد سودجو با تکیه بر نام وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ادعا دارند که با مجوز این سازمان اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب می کنند و یا ادعا دارند که تنها پایان نامه هایی که توسط ایشان به کتاب تبدیل میشود دارای اعتبارات لازم است؛ این ادعاها، صرفا شعارهای تبلیغاتی کذب می باشد و چاپ و نشر کتاب چه به صورت تالیفی و چه به صورت استخراج شده از یک پایان نامه یا تبدیل کامل پایان نامه به کتاب همگی طی یک چارچوب و با قوانین مشخصی صورت می پذیرد وهیج تفاوتی در روند انجام کار بین ناشرین مختلف وجود ندارد و هیچ ناشری نیز نمی تواند ادعا داشته باشد که مستقیما زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات این کار را انجام می دهد.

بله، به صورت کامل همه کتاب ها و حتی کتاب های که از پایان نامه استخراج شده باشند هم در کتابخانه ملی ثبت می شوند و همه شابک و فیپا و … به صورت رسمی مانند سایر کتاب ها اختصاص داده می شود.

خیر، هزینه چاپ کتاب و هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب کاملا یکسان می باشد

سوالات متداول چاپ کتاب

قرارداد و سفارش چاپ کتاب
آموزش نوشتن و چاپ کتاب از صفر تا صد

مقالات پر بازدید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال تلگرام انتشارات چشم ساعی
صفحه اینستاگرام انتشارات چشم ساعی