چاپ کتاب “چه اتفاقی افتاد” توسط هیلاری کلینتون

کتاب "چه اتفاقی افتاد" نوشته هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۱۷ ایالات متحده آمریکا در کتابی جدید خود به نام “چه اتفاقی افتاد” دلایل شکست و اشتباهات خود را در دوران تبلیغات و انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر آمریکا که منجر به ورود «دونالد ترامپ» به کاخ سفید شد، برمیشمرد.

ناشر این مجموعه اعلام کرد این کتاب اتفاقات شخصی زیادی از زندگی خانم کلینتون را شامل می شود.

«هیلاری کلینتون» در این باره گفت: «در گذشته به دلایلی فکر می‌کردم در انظار عموم باید بیشتر احتیاط کنم اما حالا نظرم در این باره تغییر کرده است و دوست دارم همه چیز را به مردم بگویم.» ناشر کتاب وی نیز گفت این کتاب افکار خود «کلینتون» را با خواننده در میان می‌گذارد و احساس او از اینکه اولین زنی است که توانست نامزدی یک از دو حزب معروف آمریکا را در انتخابات ریاست‌جمهوری به دست آورد، بیان می‌کند. «همه چیز درباره اشتباهاتی که در طول کمپین تبلیغاتی انجام داد، چطور با شکست عجیب خود از «ترامپ» کنار آمد، و چگونه بار دیگر به آینده سیاسی خود و کشور امیدوار شد، در این کتاب می‌آید.»

او قصد دارد درباره تئوری دخالت روسیه در انتخابات نیز به طور مفصل سخن بگوید. پیش از این نیز گفته بود و همچنان معتقد است دخالت روسیه در انتخابات سبب شد او کاخ سفید را از دست بدهد. «کلینتون» علاوه بر دخالت روسیه در انتخابات و رایزنی نمایندگان «ترامپ» با این کشور، «جیمز کومی»، مأمور اف‌بی‌ای، که استفاده او از ایمیل شخصی‌اش را در طول حضور در وزارت امور خارجه امریکا لو داد، در این شکست مقصر می‌داند.

«سیمون و شوستر» در ادامه اعلام کرد:خانم کلینتون در این کتاب به ما نشان می‌دهد نیروهایی که نتیجه انتخابات را شکل دادند بسیار خطرناک هستند و آمریکایی‌ها باید آنان را بشناسند تا بتوانند از ارزش‌ها و دموکراسی کشور در آینده حمایت کنند.

هیلاری کلینتون پیش از این نیز کتاب‌هایی چون «انتخاب‌های سخت» و «دعوت به کاخ سفید» را منتشر کرده است. «انتخاب‌های سخت» با ترجمه «امیر قادری» و «ع. سراجی» و «دعوت به کاخ سفید» با ترجمه «نفیسه معتکف» وارد بازار کتاب ایران شده است.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

قرارداد و سفارش چاپ کتاب
آموزش نوشتن و چاپ کتاب از صفر تا صد

مقالات پر بازدید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال تلگرام انتشارات چشم ساعی
صفحه اینستاگرام انتشارات چشم ساعی

مطالب مرتبط