خرید ۴۲ میلیارد ریال کتاب از ناشران کشور توسط وزارت فرهنگ و ارشاد

خرید کتاب از ناشران توسط وزارت ارشاد

هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام مصوبات جلسه‌های ۵۷۱ تا ۵۷۴ ، بیش از ۴۲ میلیارد کتاب از ناشران خریداری کرد.

خرید کتاب از ناشران توسط وزارت ارشادطبق اعلام روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مصوبات جلسه‌‌های ۵۷۱ تا ۵۷۴ هیأت انتخاب و خرید کتاب اعلام شد. در مجموع این چهار جلسه تعداد ۱۵۰۴ عنوان در ۲۱۴ هزار و ۲۸۵ نسخه به مبلغ ۴۲ میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال  برای خرید به تصویب رسیده است.

عناوین کتاب‌های مصوب در تارنمای هیأت انتخاب و خرید کتاب به نشانی  بارگذاری شده است.

مراحل تحویل کتاب و سایر مدارک به شرح زیر است:

الف) ناشران بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی‌شان همراه با کتاب‌های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار کتاب واقع در جاده مخصوص کرج، کیلومتر ١٠، روبه‌روی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبه‌روی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید)، تلفن ٥١-٤٤٥٤٥١٤٩ ، مراجعه کنند و پس از تحویل کتاب‌ها و دریافت رسید انبار، طی مراجعه به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارتخانه (اتاق ٣٢٥)، مدارک زیر را به مسئول ذی‌ربط تحویل دهند:

  1. رسید انبار ٢ برگی (نسخه ذی حسابی و امور مالی)
  2. کپی پروانه نشر معتبر (در زمان دریافت حواله، پروانه نشر حداقل تا ٢ ماه آینده دارای اعتبار باشد) کپی کارت ملی و کپی شناسنامه ناشر
  3. فاکتور فروش رسمی سربرگ ناشر
  4. اعلام شماره حساب در یکی از بانک‌های ملی به نام صاحب پروانه نشر
  5. ارائه تصویر کد اقتصادی (سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسه‌ها)

ب) ناشرانی که بخشی از مصوبات‌شان جزء انتخاب‌های کانون فرهنگی مساجد است، پیش از مراجعه به انبار عمومی، برای تحویل عناوین مربوطه، به انبار این نهاد واقع در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گلها، مجتمع سازمان نهضت سوادآموزی، انبار مرکزی ستاد اقامه نماز (آقای بی‌پروا)، تلفن: ٤٤٥١٩٢٣٢ و ١٤٧٤٤٠١-٠٩١٢ مراجعه کنند.

ج) ناشران هنگام دریافت رسید انبار، حتماً به تطبیق اطلاعات مندرج در آن با مشخصات کتاب بپردازند تا درصورت مغایرت‌های احتمالی، مراتب مورد رسیدگی قرار گیرد، در غیر این صورت اعمال تغییرات در مراحل بعدی میسر نخواهد بود.

د) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا ٣ ماه بعد از اعلام در سایت است. از این رو باتوجه به اقتضائات اداری ـ مالی  معاونت، مراجعات بعد از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد.

ه) برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های زیر تماس حاصل شود:

١- دفتر تحویل کتاب و برگزاری جلسات: ٣٨٥١٣٠٤٩
٢- دفتر تنظیم حواله خرید کتاب: ٣٨٥١٢٨٥٠
٣-دفتر امور مالی:    ٣٨٥١٢٩٩٤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

قرارداد و سفارش چاپ کتاب
آموزش نوشتن و چاپ کتاب از صفر تا صد

مقالات پر بازدید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کانال تلگرام انتشارات چشم ساعی
صفحه اینستاگرام انتشارات چشم ساعی

مطالب مرتبط