اولین صفحه هر کتاب (صفحه شماره یک) معمولا صفحه “بسم الله الرحمن الرحیم” یا صفحه “بنام خدا” می باشد. البته به کارگیری نوع جملات آغازین بسیار سلیقه ای می باشد و شما می توانید با جملات و یا حتی اشعاری دلخواه این صفحه را در کتاب خود ایجاد کنید.

البته در برخی از کتاب ها مثلا کتاب های کودکانه این صفحه و صفحه شناسنامه در قالب یک صفحه به عنوان صفحه نخست کتاب می باشد و البته این را هم باید در نظر بگیرید که در کتاب های کودکانه خیلی از استاندارها و چیدمان ها مانند کتاب های دیگر نبوده آن هم به خاطر نوع مخاطب و رده سنی آن ها و حجم (تعداد صفحات) بسیار کم این کتاب ها

فونت و اندازه ای که برای این صفحه شروع استفاده می شود نیز سلیقه ای و حتی متفاوت از فونت و اندازه های متون در سایر بخش های کتاب می باشد، همچنین می توانید از طرح های بسیار زیبایی که برای “بسم الله” یا “بنام خدا” وجود دارد استفاده کنید و یک صفحه شروع بسیار زیبا و برازنده ای برای کتاب خود داشته باشید.

برخی از نمونه طرح های بسم الله الرحمن رحیم:

طرح بسم الله برای صفحه نخست کتاب طرح بسم الله برای صفحه نخست کتاب طرح بسم الله برای صفحه نخست کتاب

 دانلود پکیج بسیار کامل و زیبا، شامل ۲۸۰ طرح  بسم الله الرحمن رحیم  که می توانید به دلخواه هرکدام را برای صفحه شروع کتاب خود استفاده کنید.

Download “280 طرح زیبا "بسم الله الرحمن الرحیم" برای صفحه نخست کتاب” 280-design-of-besme-allah.zip – 278 بار دانلود شده است –