ناشر به شخصیت حقوقی یا حقیقی گفته می شود که با اخذ پروانه به عنوان یک مرکز فرهنگی می تواند نسبت به انتشار و توزیع و فروش کتاب اقدام کند و پروانه نشر، سندی است که به موجب آن احراز شرایط و صلاحیت شخص برای انتشار کتاب گواهی می شود. از دارنده پروانه نشر نیز به عنوان صاحب امتیاز یاد می شود.

برای گرفتن مجوز نشر مدارک و مراحل زیر لازم است که تکمیل و انجام شود و کلیه مدارک و مراحل مورد نظر در وب سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای علاقه مندان درج و ارائه گردیده است.

انتشارات چشم ساعی دارای پروانه نشر به شماره ۱۲۷۶۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که با مدیریت نویسنده و پژوهشگر الهام سادات سلجوقیان از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نموده است و کتاب های که تا کنون توسط چشم ساعی قرارداد بسته شده و به چاپ رسیده اند بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب در کمتر از ۱۷ ماه بوده است (لیست کلیه کتب چاپ شده) و نحوه عملکرد انتشارات در این مدت کوتاه توانسته اعتماد تعداد قابل توجهی از مولفین و نویسندگان محترم را از سراسر کشور را به دست آورد،

 

مجوز انتشارات

 

برخی از خدمات انتشارات

 

 

 

 

در صورتی که در خصوص قرارداد و چاپ کتاب خود هرگونه سوال یا مشاوره ای نیاز دارید می توانید با کارشناسان ما با شماره تماس های ۰۳۱۳۳۳۸۲۹۲۵ و یا ۰۹۹۰۱۶۸۷۴۷۹ تماس حاصل فرمائید.